sponzori_obr1
696 06 Vacenovice 475
E-mail: sihook@centrum.cz

Nabídka spolupráce

Je zřejmé, že v současné době se žádné nevýdělečné aktivity realizované v zájmu vytváření podmínek pro smysluplné volnočasové aktivity mládeže a další společensky prospěšné činnosti, se neobejdou bez podpory partnerů a sponzorů. Z uvedeného důvodu si velmi vážíme a děkujeme všem těm, co nás v naší činnosti podporují. Jsme si plně vědomi, že nikdo to nemá jednoduché a nemá nic zdarma. Proto se snažíme našim partnerů jejich přízeň a pomoc co nejvíce kompenzovat.

Našim partnerům nabízíme:

Cena za naše služby je smluvní a je stanovována dohodou. Na smluvní cenu Vám vystavíme fakturu za reklamu Vaší firmy a produktů.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, kdykoliv nás prosím kontaktujte. SDH Vacenovice se těší na spolupráci s Vaší společností. Získáte reklamu a podpoříte dobrou věc.