Zpět na hlavní stránku

Uživatel: nepřihlášen
Datum: 5.3.2018
Čas: 20:50:12

Závody ve Velké nad Veličkou:
•kdy : 10.3.2018
•sraz : v 07:15 hod.
kde: u Rančíků
•předpokládaný návrat : v 15:00 – 16:00
•vzít sebou : – zdravotní průkaz (stačí kopie)
náhradní obuv
•dresy (kdo nemá, dostane dres na místě)
•možnost zakoupení občerstvení
•případné dotazy na tel. 776 645 244
Na závod samotný ať mají děti pevnou sportovní obuv určenou do tělocvičny (dráha závodu je tvořena zátěžovým kobercem), tepláky,či jiné sportovní kalhoty,ve kterých se jim dobře poběží ( s vysokým pudlem, aby mohly děti při běhu zvedat kolena), a které mají dlouhé nohavice zakrývající kotníky, ponožky nesmí být kotníkové. Na tento závod může jet pouze 5 dětí, toto není náš výmysl, ale je to podmínka pořadatele, jehož hala má malou kapacitu. Dopravu dětí zajistí SDH. Rád bych ale uvítal jedno nebo dvě vozidla, které by s námi mohly jet. Rodiče, kteří mají zájem jet na závod, ať se mně ozvou. Závod ve Velké se týká těchto dětí:
Katka Šťastná
Dan Chvátal
Tobik Mičola
Saša Šťastná
Katka Sedláková
Natka Bábíková
Anežka Soukupová
Lukáš Ingr
Dominika Němcová
Hasti Ebrahemi
Martina Koutná
Anna Rančíková
Děkuji za spolupráci.

Datum: 2.11.2018
Čas: 19:37:20

V sobotu 3.11.2018 bude první trénink malých hasičů od 16:00 hod. do 18:00 hod. a to v tělocvičně v Miloticích. Následující tréninky budou pokračovat v tělocvičně každou sobotu ve stejný čas a to do odvolání. Vzhledem k tomu, že hasičský vůz má jen 9 míst, naplánoval jsem odjezdy dětí následovně:
15:00 hod. –  E. Frolcová, A. Soukupová, N. Němcová,D. Němcová, D. Brhel, Mahsá Ebrahemi, Hasti Ebrahemi –  přijdou před dům č.p.446 (u Rančíků)
15:30 hod. –L. Ingr, Š. Bábík, A. Bábíková – budou čekat u svých domů
15:30 hod. – M. Matuška, K. Sedláková, M. Vaníčková –  budou čekat před bytovkou na Dřínovci
15:30 hod. – L. Komoň – bude čekat u svého domu
15:45 hod. – T. Mičola, D. Chvátal, S. Šťastná, K. Šťastná, M. Ingrová, Š. Blaha – budou čekat na zastávce dolní konec směr Vracov
15:45 hod. – Z. Koutná, M. Koutná, N. Bábíková – bude čekat před OÚ Vacenovice
Lucka Škopová a Míša Sedlačíková – s těmito se ještě individuálně domluvím na odjezdech.
Mladí hasiči budou také na stejná stanoviště dopraveny zpět z Milotic. Vzhledem k náročnosti dopravy prosím, aby děti výše uvedené časy odjezdu DODRŽOVALY. Pokud mladý hasič na trénink nepojede s námi, je potřeba ho DOPŘEDU OMLUVIT, abychom na něj zbytečně nečekali. Omluvenku posílejte formou sms na tel. č. 776645244 a to i v případě, že dítě pojede na trénink s rodiči anebo že na trénink nepojede vůbec (třeba z důvodu nemoci).
Je potřeba, aby děti měly při odjezdu své vybavení do auta (autosedačky, podsedáky).
Vybavení pro trénink:
•vhodná sportovní obuv do tělocvičny (pokud možno s bílou podrážkou)
•vhodné sportovní oblečení
•pití
PŘÍPADNÉ ZMĚNY ODJEZDŮ JSOU MOŽNÉ. O TĚCHTO BYCH S PŘEDSTIHEM RODIČE UPOZORNIL!
V případě jakýkoliv dotazů volejte 776645244. Za spolupráci předem děkuji.

Datum: 30.6.2021
Čas: 23:07:17

Dobrý den vážení rodiče, chtěl bych tímto pozvat vaše děti na prázdninový tábor, který bude pořádán naším sborem. Tento tábor je určen výhradně pro děti, zapojujících se do činnosti v družstvech malých hasičů a jejich kamarády, které si pozvou. Dále bych se chtěl s rodiči domluvit, aby děti po dobu trvání táboru neměly u sebe mobilní telefony, spojení s rodiči bude zajišťovat vedoucí David Rančík, tel. 776645244, dále bych chtěl omezit návštěvy rodičů na táboře, aby to bylo opravdu, jako by byly na táboře mimo Vacenovice.
Termín:
Nástup 25.7.2021 v 16:00 – 18:00 hod.
Konec 31.7.2021 v 14:00 hod.
Místo: hasičský areál ve Vacenovicích
Cena: 1 900,–Kč/dítě (v ceně není zahrnuto individuální občerstvení na výletech jako cukrovinky atd.)
Program na tábor:
2× výlet
Celotáborová hra
Večerní hra
Každodenní odpolední hry
Hry budou vyhodnocovány a děti odměňovány hodnotnými cenami!
Ubytování: ve spacáku pod stanem, popř. klubovna
Strava: 4× denně jídlo (možnost pak individuálního pátého jídla ve formě paštik, pomazánek, atd., které budou přichystány v kuchyni)
Hygiena: tato bude zajišťována přímo na areálu na zdejších toaletách a sprchách.
Děti budou s sebou potřebovat:
boty na delší chůzi (pevné a nejlépe nad kotník)
sportovní obuv
sandály, (gumáky)
dlouhé kalhoty
kraťasy
oblečení na spaní (nejlépe teplákovou soupravu)
trika s krátkým rukávem
triko s dlouhým rukávem
košile s dlouhým rukávem ( může být triko)
svetr
mikina
tepláky- teplákovou soupravu
dostatek spodního prádla
více párů ponožek
bunda
plavky
pláštěnka
ručník
hygienické potřeby: kartáček na zuby, zubní pasta, mýdlo, šampon, krém na opalování, repelent proti komárům a klíšťatům, kapesníky, příp. malé šití
osobní léky se štítkem popisujícím přesné dávkování
baterka s náhradními bateriemi
brýle proti slunci
spací pytel – tento je velmi důležitý!
Karimatku
na výlety menší batoh
láhev na vodu
Doporučujeme malé kapesné (nejlépe 30,–Kč na den) dle vlastního uvážení.
Za velké obnosy peněz a cennosti, které budou mít děti u sebe, neručíme!
Nechte děti balit pod vaším dohledem samostatně, ať vědí, co a k jakému účelu s sebou vezou a co si mají jak na zpáteční cestu opět sbalit.
Děti si za své věci odpovídají, proto by bylo dobré je mít označené jmenovkou.
Rodiče, kteří budou mít zájem své děti na tábor přihlásit, ať do 16.7.2021 zaplatí částku 1900,–/dítě na firmě Požární služby prevence ve Vacenovicích, kdy vám bude vystaven příjmový pokladní doklad.
Na začátku tábora bude každé dítě testováno antigením testem na COVID 19. TEST SI DÍTĚ S RODIČEM PŘINESOU S SEBOU.
V případě dotazů volejte 776645244 – Rančík.

strana: 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6
Přidat zprávu

* - povinné položky
Diskuzi vytvořil Jonweb | příspěvky edituje Texyla syntaxí Texy!